| zooooza a întrebat:

Ahoy! Am un ghiozdan simplu negru si ma gandeam ca as putea sa l pictez pentru a-l face mai interesant.As avea nevoie de ceva idei...

2 răspunsuri:
| Nelly100 a răspuns:

Daca esti talentata,poti face orice: flori,fluturi, personaje, peisaje, animale, simboluri etc. Daca iubesti muzica poti face niste note muzicale pe langa un instrument muzical care iti place mai mult. Sau un animalut in urma caruia au ramas niste urme dragalase. Te poti distra cu prietenii "pictandu-l" cu degetele. Stii tu, faceti urme cu palmele. Sper ca te-am ajutat. Fundaaa? rolling on the floor)

| Panda16 a răspuns:

Sincer eu unul as picta smiley face galbene pentru ca ghiozdanul este negru si ar arata frumos happy Si poate sa iti pui si numele tau pe el happy