| Geea3231 a întrebat:

:* Tocmai mi-am finalizat camera. am vopsit am schimbat mobila etc. Dar exact cum intrii pe usa camerei este un perete maree gol. Aveti idei cum as putea sa-l decorez. ma gandeam sa pun un citat...dar nu stiu cum l-as putea punethinking Sa-l pictez?! Ideei de decoratiuni va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pictează-l! Pune nişte poze, şi formează o inimă din pozele alea. Pune nişte instalaţie pe el.
Uite:
https://www.youtube.com/results?search_query=DIY+room+decorations
Numai bine!(:

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu chiar nu pot înțelege ceva. Având în vedere că este camera ta, că este locul unde îți petreci majoritatea timpului, de ce ai nevoie de comentariile unor necunoscuți?
Adică eu nu știu ce preferințe ai tu, ce fel de persoană ești. Eu ți-aș putea spune ce anume îmi place mie sau cum aș face eu, în nici un caz ceea ce dorești tu.
Revenind la întrebarea ta. Ai putea decupa din hârtie (colorată, albă, sau cum vrei) litere corespunzătoare pentru a forma acel citat, iar apoi să le lipești cu bandă scotch.
E mult de muncă, dar e interesant.

| Geea3231 explică (pentru positivity):

Normal ca nu-mi stii preferintele.Nici nu am cerut sa-mi spuneti ce vreau eu. Pentru ca eu stiu si singura ce mi-as dori! :* Am cerut cateva sugestii de-ale voastre, gen: "Cum ati face voi?"! "de ce ai nevoie de comentariile unor necunoscuți? ", da probabil ca nu ne cunoastem dar eu cand ma gandesc la persoanele de pe TPU.ro nu ii numesc "necunoscuti" [problema ta daca ii numesti asa], ma gandesc la ei ca la persoane istete si care ii ajuta pe ceilalti... indiferent de cat de prietenosa/ostila ar fi persoana care adreseaza intrebari/raspunde acestora. Multumesc pentru sugestie, dar eu una cred ca mi-as face asa ceva...cel putin nu : " iar apoi să le lipești cu bandă scotch. ", pentru ca s-ar vedea foaarte urat.La revedere! :*

| InfinityLove a răspuns:

Poti sa pui poze cu tine si persoanele dragi.

| broackaninju a răspuns:

Ai putea pune diferite postere cu celebritatipreferate si cum ai spus tu un citat dar literele sa fie mai mari si decupate din reviste ca.sa aiba un aspect frumos.