| Addiction a întrebat:

Ai fost vreodata infidel/a intr'o relatie? De ce?

3 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu si nu as vrea sa fiu!

| GabySR a răspuns:

Nu! E tradare, negi iubirea pe care deja o primesti, iti bati joc de sentimentele celui pe care il inseli.Si pentru ce? Pentru altul mai frumos sau mai atragator? Consider ca in momentul in care te atrage altcineva,nu persoana cu care esti, inseamna ca sentimentele tale pentru cel cu care esti au palit, deci ce rost mai are relatia? Pui punct si o iei de la capat cu cel pe care il doresti.De ce sa inseli? Sunt si cai mai simple si mai civilizate.

| GabySR a răspuns:

Si de ce unii inseala? Pentru ca nu stiu sa iubeasca sau vor totul.Vor sa-si demonstreze ca pot avea mai multe iubite/mai multi iubiti simultan, dintr-o nevoie ciudata de a se simti cel mai bun, cel mai tare din parcare.