| nu conteaza_8511 a întrebat:

Ai lupta pentru iubire daca toti ar fi impotriva ta?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Da normal, de ce nu?hee heeMai ales daca ar fi vorba de iubirea vietii mele.

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu imi pasa de cei care sunt impotriva mea...

| monyk a răspuns:

Totul e permis in dragoste, atat timp cat nu ranesti pe cei din jur...pentru o iubire adevarata treci munti si oceane daca e nevoie.

| daii a răspuns:

Da...chiar acum pot spune ca lupthappy pentru ca multi imi spun ca nu o sa mearga.atat mie cat si prietenului meu. dar pe noi nu ne intereseaza gura lumiihappy
Pe nimeni nu ar trebui sa intereseze gura lumiioh go on. dar noh.
Si oricum.la final tot o sa demonstram lumii ca a meritathappy

by daiiwinking

| maryana5 a răspuns:

Nu! ar fi impotriva mea daca l-ar gasi plin de defecte iar eu as fi oarba. Cred ca as avea mai multa incredere n cei apropiati decat in el.
El poate sa ma insele... am patit straight face sigh
xoxo, mary

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sigur ca dawinking daca este iubire adevaratahee hee

| albastrel a răspuns:

As lupta pentru iubirea care stiu ca merita lupa meawinking...

| albastrel a răspuns:

Lupta* big grin

| fabiola a răspuns:

Daca iubirea este reciproca, restul lumii nu conteaza!

| Yly a răspuns:

Asta incerc de ceva vremebig grin..deci rasp e DA

| tremuriciiuliana a răspuns:

Da as lupta cu toti care se impotrivesc relatiei mele, dar cu o conditie ca el sa merite si sa ma iubeasca cu adevarat nu eu sa lupt si sa trec peste tot si lui sa nu-i pese

| DeeDee_1261 a răspuns:

Normal si mai ales dac este vorba de baiatul care imi place mult mult de tothhappy

| ---droid-kid--- a răspuns:

Dha! calc lumea in picioare pentru ceea ce vreau eu!
daca eu vreau...amwinkingwinkingwinking

| iulia_5454 a răspuns:

Da as lupta daca persoana respectiva m-ar iubi la randul ei

| yoyo_4559 a răspuns:

Cu siguranta.

| liudmila a răspuns:

Da, dar nu s-a meritat... pentru ca toti vedeau ca nu este persoana potrivita pentru mine... dar eu batman batman...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupt pentru orice consider ca merita, chiar de e toata lumea impotriva mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toata fiinta mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No halo. absolut merita orice pentru iubire.nici nare farmec viata daca nu lupti. dar trebuie sa lupti cu caphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, grozav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca exista o fata pe care o dispretuiesc si care face tot posibilul sa ma inec in lacrimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face orice...indiferent ce zic altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea merita sacrificii razboaie nu conte daca pierzi o lupta straduiestete sa castigi razboiul cu personalitate vei reusi