| Alien a întrebat:

Ai omorat vreodata un animal sau insecta doar din placere?
Daca da, ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din placere nu, din nevoie da.Am devenit criminala in serie in doar 2 zile, timp in care am ucis cu sange rece vreo 15 tantariwhistling. Asta e, legitima apararelaughing.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un tantar mult prea inteligent pentru vremea asta. S-a pus cu cine nu trebuia asa ca i-am aplicat un plici dupa urechesmug

| Libelle a răspuns:

Furnici din-alea mari, dar nu stiu daca din placere. A fost ceva pe moment

| JustMe a răspuns:

Nulaughing Nu pot sa omor niciun un paianjen daca il gasesc in camera, trebuie sa il chem pe tata sa il omoarelaughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

Hooh love struckx daa devil) laughing) pai.multeeee.dar tin minte ca odata. o caradashka mi s-a parut ca era moarta.si am ingropat. o, i.am facut momant cu lumanare si flori laughing) si dupa vreo 2 zile am vrut sa ce face in mormant si am dezgropat. o si ea mishka :-oo si, ca sa am motiv sa o ingrop. am omorato laughing) devil)) :**

| gynutza_5762 a răspuns:

Daaaaaaaaa
,. tzantzari si mustelaughing))))

| Parisblue a răspuns:

Sincer. da, un gândac când eram mai mică, era unu urâtx_x, si cazuse in vasu catelului si am pus apa peste, a inceput sa inoatee, si innota.si innota,, si pusesem un betisor de-a lungul vasului si se urcase pe ala ca pe un pod, era foarte fascinant hypnotized dp a muritsad. da n-a fost cu intentiee.puppy dog eyes(daca reusea sa treaca "podu" era salvat):p

| Dorian_3315 a răspuns:

De omorat am omrat insecte la viata mea dar niciodata din placere pentru ca ma gandesc cum ar fi sa nu fim noi cei mai mari si cei mai tari de pe panamt, cum ar fi sa vedem niste paianjeni urias insfacand un membru al familiei si pe urma sa-l scuipe mort si sa plece mai departe? deci nu e bine sa facem asa ceva pentru sufletul nostru tine minte viata nu e numai un moment exista si dupawinking

| xoBridgetXO a răspuns:

Un melc! De animale mi-e mila.
Da' am omorat unul cand eram mica. happy