| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma! Cel mai bun prieten al unui coleg de-al meu mi-a spus ca acel coleg imi va aduce o floare si un inel de ziua indragostitilor! Ce sa fac? Eu ce sa-i dau (cumpar)?

Răspuns Câştigător
| hfkjgkjfg a răspuns:

Hmm ai putea ceva simplu, ca un breloc cu numele tau sau ceva mai romantic inscriptionat, brelocul fiind in forma de inima! Ai putea sa te orientezi dupa ce-i place, sportul, artele, cartile, si-alte de-astea! Sau, ca sa fi si tu mai sweet, da-i un pupic lungusor pe obraz sau, cine stie, unul scurt pe buze!winking

3 răspunsuri:
| AlinaFilip99 a răspuns:

Sunt sigura ca asa va fi! Mai astept raspunsuri!

| LuSsSy a răspuns:

Daca esti sigura ca iri da.atunci dai si tu un parfum.nu stiu. oricum gestul conteaza:X

| teodor10 a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei nimic. Atunci isi va da seama ca ai stiut, banuiesc ca tu n-ar trebui sa stii asta. Trebuie doar sa-i spui "DA"