| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma, n-am mers la scoala miercuri si vineri adica astazi si luni trebuie sa fac buletinul si nu pot merge si trebuie s-a sun diriginta. Oare o va suna pe mami pentru ca am avut constipatie miercuri si astazi dar la mami nu i-am spus si daca lipsesc iar apoi ma cer. Nu stiu ce sa fac AJUTOR

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh, si ce treaba are constipatia cu statul acasa? poate daca aveai diaree.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ai avut constipatie si nu te-ai dus la scoala? rolling on the floor))

| Поп_Ваня_1995 a răspuns:

Si daca nu o va suna

| Поп_Ваня_1995 a răspuns:

Si daca nu o suna.