| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine!
2. Descrie atmosfera care preceda inceperea meciului pe terenul de Vajhat.

3. Urmareste relatarea lui Lee Jordan. Cauta asemanari intre relatarea acestuia si cea a unui comentator de fotbal.

4. In ce consta ineditul jocului dintre Cercetasi si Viperini?

5.Prezinta aventura prin care trece Harry Potter.

6.Arata rolul pe care il joaca profesorul Plesneala.

7. Disociaza elementele care apartin planului real de elemente fantastice.

4 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Lee jordan poate cel mai bun comentator al cercetasilor! nimeni nu a mai fost ca el!

| Lavinateen123 a răspuns:

Lee Jordan este un comentator bun.(la fel este si Luna ). Mult mai haios decat un comentator la fotbal. Viperinii ii urasc pe cercetasi. Pai, lui ii place foarte mult vajhatul, dar de fiecare este emotionat.Far pornirea de ure spre plesneala Harry nu ar fi avut atatea aventuri.

| TraficantuDăDăsene a răspuns:

Bă! TPU nu e genu de site care sa+ti faca tema...SO i think nobody wants to help u.