| Rafaella95 a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu frumos! Vreau sa va intreb ceva! Nu mi sa mai intamplat niciodata.Am un amic care ma simpatizeaza.Se comporta frumos cu mine etc.El cum are facebook i-am cerut prietenia, nu mi-a aceptat-o.Ieri cand am vazut ca le-a dat accept prietenelor mele.Am zis hai sa mai incerc odata ca poate imi da accept.Cand a vazut ca iar ii cer prietenia le-a sters pe acele 2 prietene care le-a bagat ieri si nu mi-a mai dat nici mie. Oare de ce a facut gestul acesta? De ce le-a sters? Ce devina aveau ele? Ce a vrut sa arate? De ce nu-mi da accept? Fata in fata ma inteleg super bine cu el.Imi face si complimente etc.

1 răspuns:
| Adinnaaaa a răspuns:

Poate ca pur si simplu nu vrea sa te aiba la prieteni pe Facebook... Ai putea sa-l intrebi in fata de ce nu-ti da accept. Sau ai putea sa nu-l mai bagi in seama si sa-l uiti. Alegerea ta. Sper ca te-am ajutat. O zi buna! happy