| fruoasa9999 a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult si spunetiimi cum sa a imbrac la scoala... exemplu o pereche de blugi maro si o bluza?

Răspuns Câştigător
| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Salut. Ideea e sa te imbraci cat mai lejer deoarece la scoala ai de stat destul de mult in fund si ar trebui sa te simti ok dupa 5-7 ore de scoala. Acum ca e cam frigut, e ok sa mai adaugi niste materiale pe tine, chiar daca nu e foarte cool, insa la batranete iti vei multumi pentru asta laughing Oricum, incearca cat poti sa nu depasesti 3 culori pe tine, maxim 4, insa in aceeasi tema. Fiind banuiesc fata, poti din plin sa porti bej, negru, alb, maro, visiniu, putin rosu. Nu exagera cu culorile si cu accesoriile. Maxim un accesoriu multicolor, restul sa fie in ton cu hainele. Nu uita, cel mai important e sa iti placa tie, asta fac oamenii hotarati si increzatori! Funda?

| fruoasa9999 explică (pentru Bucur_Paul_1992):

Mai vedem si alte raspunsuri,, in orce caz mi-a placut raspunsu tau

6 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Ca sa iti zicem cum sa te imbraci, trebuie sa-ti stim hainele, altfel, degeaba iti zicem noi o combinatie daca tu nu ai hainele respective.

| fruoasa9999 explică (pentru BeYourOwnMaster):

Da si asta e foarte drept, dar eu am hainele pe care a zis eMAG

| emag a răspuns:

Blugi albastri, maleta/ maieu albastru si bolero negru si ugg negre sau orice alti papuci negri, geanta neagra, albastra sau culoarea paltonului sau a gecii

| fruoasa9999 explică (pentru emag):

Mersi ult

| fruoasa9999 explică (pentru emag):

Iti voi da funda, dar mai intii sa vad si alte raspunsuri