| EvangelineDS a întrebat:

Sall imi poate spune careva cum sa ma imbrac pentru scoala? din urmatoarele: blugi gri deschisi nu largi o pereche de jeans maro inchis o pereche de cizme cu toc negre simple o bluza neagra inchisa si cu 2 nasturi in fata de parca ai mai avea o bluza pe tine si o bluza alba groasa cu guler si lunga dau funda ")

Răspuns Câştigător
| Marilenasilvia a răspuns:

Blugi gri deschisi cizmele cu toc si bluza cea alba

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca blugii gri cu cizmele negre si cu bluza neagra sau in loc de blugi gri cei maro.happy