| mistikk a întrebat:

Ajutati-ma, va rogg deci sa va explic m-am certat cu prietena mea pentru. un nimic si ea nu a mai vb cu mine de o luna jumate ce sa fac ca sa ne impacam din nou?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rezolva problema cat mai urgent.Cu cat timpul trece peste relatia voastra se va asterne doar praful.Si e pacat sa renunti la ceva fara luptawinking

| dulcik a răspuns:

Sincer asta inseamna ca nu iti este intr-adevar prietena. Orice prietene se mai cearta din cand in cand insa la un moment dat una din ele mai si cedeaza.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Daca tu chiar tii sa fiti impreuna ia-ti inima-n gura vezi sa n-o mesteci, si cereti scuze, acum mai ramane sa vezi daca vrea ea sa fizi impreuna din nou.

| Lolittaa a răspuns:

Nu sa te razbuni nu este deloc cea mai buna metoda incearca sa te intalnesti cu ea adica daca intamplator o vezi ca intra in magazin sau mai stiu eu unde du-te dupa ea intra in vorba cu ea si explica-i ca vreti sa va impacati sau daca nu sun-o si recunoaste ca iti pare rau si sigur te va ierta asta numai daca este o prietena foarte buna daca nu te va ierta inseamna ca nu a fost niciodata o prietena adevaratastar

| ciprian_6815 a răspuns:

1 luna jumate e prea mult. Fa-i in ciuda: fa-ti o prietena, iesi cu baieti, arata-i ca nu iti pasa, se va intoarce ea la tine. Sau daca tot o iubesti. roga-ti toti prietenii sa ii dea un mesaj pe telefon gen "Impaca-te cu (numeletau), merita. Te iubeste prea mult ca sa poata sa te uite". Cred ca ti-am fost de ajutor