| 19961996 a întrebat:

AJUTATI-MA vreau sa cresc in inaltime.Am 14 si 1.46 voi ce metode propuneti(NATURALE)

Răspuns Câştigător
| raluca94andreea a răspuns:

Cel mai bine e sa faci sport inot, volei, hambal, baschet. Dar stai linistita ca fetele se pot dezvolta pana la 20 de ani asa ca mai ai tot timpul. Si eu am 16 ani si 1, 55 si recunosc ca am facut volei dar nu prea mult timp si am ajuns sa cred ca seman cu mama pentru ca ea e cat mine la inaltime. Cel mai bine e sa lasi totul sa decurga de la sine si daca vrei sa fortezi asta fa sport

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Sport sa mananci fructe

| Boniboon a răspuns:

Joaca baschet si fa cursuri de innot! Te va ajuta sa cresti.

| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a răspuns:

Poti sa practici un sport:basket, inot

| anamariamjj a răspuns:

Role!

| rallu_6013 a răspuns:

Ca sa te inalti trebuie sa faci SPORT! Asa ca inscriete la baschet sau la volei si vei creste.