| DnDnT a întrebat:

sunt baiat si vreau sa stiu daca mai cresc in inaltime.Am 14 ani; 1.60m si chiar nu vreau sa raman asa. vreau sa cresc macar pana la 1.68-169m
Multumesc

3 răspunsuri:
| NgrMdx a răspuns:

Abia ai 14 ani.Pana la vreo 20 vei mai creste.Nu dispera laughing

| LilTunechi a răspuns:

Da o sa mai cresti mai ales daca vei face basket mananci sanatos si practici sport regulatbig grin

| LastKisss a răspuns:

Pana la 20 de ani o sa tot cresti, deci stai linistit :* Baietii se dezvolta mai greu decat fetele :*