| cici96 a întrebat:

Ajutati-maaa! fac niste exercitii pentru abdomen de aproape 2 saptamani si pana acum nu am avut probleme insa acum ma dor muschii de la burta cand le fac :| e normal?
acestea sunt : http://www.youtube.com/watch?v=kHSCmwHaGJs&feature=g-lik e
nu-mi distrugeti visul: sa scap de burtaaaa :)) :)) :))

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai ia-o mai usorlaughing
Nu e bine sa faci tot dintr-o data e prea mult pana te obisnuiesti cu efortul nu faci chiar toate exercitile mai excluzi din ele.
Si cu durerea e normal ai facut febra oricine face la inecput dar de acum incolo mai bine faci o zi da o zi nu asa muschii vor avea timp sa se odihneasca si va fi ma usor la antrenament.
Si pe mine la sala tot asa ma punea sa vin o zi da una nu deci stiu ce zic e mai bine asa.

| cici96 explică (pentru MarianWLF):

raised eyebrows tu de unde tot gasesti intrebarile mele laughing laughing rolling on the floor si nu are cum sa o iau mai incet ca eu trebuie sa scap luna asta de burta laughing rolling on the floor al naibii de muschi laughing rolling on the floor

| MarianWLF a răspuns (pentru cici96):

Intrebarile le gasesc pur si simplu cum e vacanta stau pe TPU si cate o zi intreaga vreau sa ajung cat mai sus in rank si in legatura cu exercitile daca faci o luna nu scapi de burta de la 2 in sus incepe sa se vada rezultatul.

| cici96 explică (pentru MarianWLF):

crying crying crying crying crying crying crying

| RaReSh17 a răspuns:

Poate faci de prea multe ori si nu lasi muschii sa isi revina, poate si antrenamentul in sine e prea intens si abdomenul nu i face fata, trebuie sa se recupereze mai mult.