| Alexalexandra a întrebat:

Ajutati-maaaaaa va rog am niste problema cu clasa mea nu ma inpac de loc cu ea fetele ma urasc majoritatea sint citeava care numai isi bat joc se cred cele mai populare. Mereu ne certam este una care ii vine sa m a omoare nu stiu ce sa mai fac ajutati-ma plizzzsad

Răspuns Câştigător
| ByByShOl a răspuns:

Pfaii stiu prn ce treci,:* nu le baga in seama ignora`le crede`ma asta functioneaza se satura apoi s te mai tachineze:*

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Draga heleBagă în lista ta de messenger id-ul ăsta!
dimmdimm73!
Şi eu am aceeaşi problemă
Hai să facem schimb de răspunsuri

| Mewy a răspuns:

Incerca sa vezi daca ai ceva in comun cu baietiihappy
la mine majoritatea baietilor sunt mai cumsecade decat fetele
baftahappy