| FazzaNica a întrebat:

Buna inca din clasele primare imi place de un baiat un coleg de clasa,el insa nu-mi raspundea niciodata inapoi., eu nu ma suparam de aceasta pentru ca eu mereu eram alaturi de el si el mereu imi cerea ajutorul la diverse probleme exercitii eu nu puteam sa nu-l ajut din aceasta cauza ma certam cu prietenele el tot era alaturi de mine fetele toate ma urau eu niciodata nu i-am spus ce simt nici acum nu-i mai spuneam dar totusi el ceva simtea cred asa pentru ca s-a batut cu un baiat cu care eram eu in banca (care ma placea). totul imi povestea mie totul imi placea asa cum era sad el acum nu mai este cu mine in clasa a plecat in alta scoala sportiva si fetele chiar si acum ma urasc si nu stiu cum sa ma impac cu ele cu baietii din clasa ma inteleg foarte bine imi sint prieteni buni eu nu-i plac dar ei ma plac si acum ne-au unit clasele noastre si avem acum mai multi baieti in clasa respectiv unii ma plac eu insanu-l pot uita pe El ce sa fac sa ma indragostesc de altcine nu vreau vreau doar sa am prietene mai multe ( am numai una Adevarata insa si cu ea des ne certam) si vreau sa-l uit dar nu pot (Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| împartezâmbete a răspuns:

Mmm ce pot zice, prietenele tale poate sunt invidioase ca el este un baiat frumos si inteligent cum multe fete isi doresctongue, ca sa il uiti poti incerca sa cunosti amical alti baieti si mai apoi selectezi tu pe altul, oricum cred ca ai o varsta frageda

| FazzaNica explică (pentru împartezâmbete):

Este adevarat faptul ca ele sint invidioase pentru ca eu sunt cea mai desteapta mai bogata si toti baietii sint indragostiti de mine am multi prieteni(pentru mine niciunul adevarat) De aceea si am multi dusmani

| împartezâmbete a răspuns (pentru FazzaNica):

Am inteles mai! mda asa e in ziua de azi

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu exista un buton pe care sa apasam si sa uitam ceea ce nu ne place din trecutul nostru. Partial, timpul rezolva aceste probleme.