| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati plizzz sunt grasa am undeva la 70 si ceva de kg si am 14 ani. vreau sa slabesc in vo 2 luni macar cu vo 10 kg...nu vreau sport nis diete diferite, caci n-am posibilitate sa le fac!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt la liceu si am o colega care a fost grasa, avea 86 kg,dar a slabit si nu a tinut nu stiu ce diete asa complicate, doar ca a renuntat la paine, numai manca dupa ora 6 seara,mancare gatita mai putin, de fapt spunea ca manca carne la gratar, renuntase la dulciuri...si a reusit sa slabeasca 20 si ceva de kg in 3 luni.acum arata mai bine are 60 si ceva nu stiu sigur
sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Stii nu poti slabi in 2 luni fara sport nici daca ai face si cea mai mare dieta a diatelor
lasa lenea deoparte si du-te la alergat si la exercitii de fitness
altfel nu te mai plange atat pe siteul asta

| marionettetolife a răspuns:

Buna!
Ti-o recomand pe asta:
Ziua 1. Legume plus 2 litri de apa plata
Ziua 2. Fructe plus 2 litri de apa plata

Ziua 3. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata
Ziua 4. 3 banane (dimineata, pranz, seara) plus 2 salate la pranz si
Seara. (rosii si castraveti)
Ziua 5. Iaurt si lapte degresat plus branza de vaci.
Ziua 6. 3 salate (dimineata, pranz, seara)plus 2 litri de apa plata.
Ziua 7. Legume si fructe plus 2 litri de apa plata.
Vei slabi 7 kg in cele 7 zile.
Bafta!
O sa vezi co o sa slabesti big hug
e un regim foarte bun!

| asjkldfg a răspuns:

Daca stai nu o sa slabesti nici la anul!

| Alle8D a răspuns:

Dieta cu supa de varza :]