| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! deci tocmai mi-am cumparat o cartela orange 5euro.si eu am optiunea aia cu sms nelimitat nu stiu cate mii de minute ceva nationale si niste mesaje nationale...in fine si azi am incarcat si ghici ce. zice ca optiunea se reactiveaza automat in data de 31 octombrie. ce sa fac va rog ajutati-ma ca mor fara telefon.multumesc si promit ca dau fundita si voturi si de toate va dau numa ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Pai optiunea ti se va reactiva in data de 31 octombrie, in momentul de fata iti este activa cea de dinainte. (mesajele nelimitate, minutele care ti-au mai ramas, etc.)