| AIPS a întrebat:

Ajutoor! Mereu cand vreau sa scriu un comentariu pe facebook nu se mai adauga. Si nici nu imi apar notificarile. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Poate fi o problema de la facebook sau s-au invechit cookie-urile prea mult.
fa o curatare de cookie-uri, la Firefox spre exemplu ai combinatia ctrl+shift+del, o sa iti apara o fereastra sa selectezi in ce interval si ce sa stearga, selecteaza everything, si in lista bifeaza ce vrei sa se stearga.
Te avertizez ca s-ar putea sa iti pierzi autentificarile active, adica sa iti dea logout de pe facebook sau alte site-uri (nu pierzi nici un cont).
Incearca asta si vezi daca iti merge happy