| DarkAngel_1320 a întrebat:

Ajutor! A aparut un virus pe facebook si le trimite la toti de pe chat ceva. Cum scap de el?crying... Va rog ajutati`ma crying

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce ai descarcat? cum se numeste? Ce iti apare tie? O fi aparut dar daca nu spui ce simtome sunt in pc-ul tau nu te pot ajuta(cel putin eu) Ce ai descarcat? lasa un pm!

| Babii a răspuns:

Si eu am virusuul. Ai descarcat Adobe flash 10 si acela este virus. nu trebuia sa il descarci. dezinstaleazatil de la control panel. eu l-am dezinstalat si nici antivirusul nu mai face fataa.straight face