| DarkAngel_1320 a întrebat:

Ajutor! A aparut un virus pe facebook si nu stiu cum sa scap de el crying(. Le trimite la toti cei intrati pe chat ceva, un site, nu stiu ce e. Ce sa fac ca sa nu il mai am? Va rog mult crying... Ajutati`masad:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)
Apoi descarca Advanced SystemCare PRO de aici:
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Ai licenta bagata intr-un fisier text de mine! si fa o scanare cu el! Are interfata in limba romana si dupa lansare da click pe GRIJA!
Da-mi un pm dupa ce faci toate astea. Succes!

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Spune ce denumire are virusul.