| xoxo_9953 a întrebat:

Ajutor! Am o iritatie pe fara de vreo 2 am mancat ceva din orasi, si dupa 30 de minute maxim mi-au aparut,sunt ca niste cosuri ft mici si sunt te toata fata,ma ustura daca imi ating fata,dau cu ceva pe ea,sau ma spal,am incercat ceai de musatel, dar nimic, ce as putea face?sad

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ai alergie la mancarea aia. du-te la dermatolog, e cel mai bine.

| Hash001 a răspuns:

Vreo alergie sau ceva de genul. intreab-o pe maicata nu pe TPU.