| CezaraEM a întrebat:

Ajutor! Am o pagina pe facebook si nu imi afiseaza in dreapta comentariile de la fani sad ce sa fac? Am umblat si la setari si nimic, ce are nu apar? la celalalte admine le apar comentariile numai mie nu sad ce trebuie sa fac, te rog!
Iti dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Ca admin al unei pagini de facebook ai toate optiunile necesare in Admin Panel (localizat deasupra copertii sau cover photo). La notificari (''Notifications'') in acelasi panel ai ultimele noutati fie ca e vorba de like-uri, commenturi sau altele. Mai nou toate commenturile postate pe o pagina de fb apar cum spuneai si tu in coloana din dreapta de pe timeline-ul paginii sub denumirea de ''Recent Posts by Others'' si vizibilitatea lor nu este influentata direct de nici una din setarile FB. In cazul tau e posibil ca ''adminele'' sa fi moderat deja acele comentarii restrictionandu-le sau stergandu-le. E posibil de asemenea sa nu fi fost conectata cu numele de utilizator de pe care administrezi pagina. Alta explicatie logica momentan cel putin nu am. Daca imi scapa ceva adu-mi la cunostinta, poate asa voi reusi sa te ajut!

| CezaraEM explică (pentru R0MW4LD):

Hei!
Totusi am incercat sa vada daca e ceva, dar nimic, nu stiu ce are de nu apare sad
Admina care mai e la pagina, e o fata de treaba si nu a umblat la pagina, mai mult stau eu pe pagina decat ea, ea intra odata la o luna laughing) sa zic asa...
Deci nu pot sa inteleg de ce nu apar comentariile? sad
Mai am 2 pagini, dar la ele arata tot!
Dar la asta nimic?! nu pot sa inteleg de ce

8 răspunsuri:
| R0MW4LD a răspuns:

Imi poti da link-ul paginii?

| CezaraEM explică (pentru R0MW4LD):

Este acesta
https://www.facebook.com/pages/Selena-Gomez-Rom%C3%A2nia/141322165981492

Chiar ma oftica acest lucru :(
Astept un raspuns :D

| R0MW4LD a răspuns:

Http://i1223.photobucket.com/......a25aa9.png
Verifica la setarile paginii daca le ai la fel ca in screenshotul de mai sus.

| CezaraEM explică (pentru R0MW4LD):

Gata le-am facut, de fapt asa erau si inainte, dar nimic sad tot fara comentarii sad
Sunt manager pe pagina, deci am dreptul la toate setarile!
Nu inteleg ce se intampla!
Si da apreciez efortul tau, merci :-) kiss

| CezaraEM explică (pentru R0MW4LD):

Hei, gata in sfarsit mi le arata! A postat cineva acum ceva si imi arata, finally!
multumesc foarte mult pentru ajutor, ai funda clar! merci mult

| R0MW4LD a răspuns (pentru CezaraEM):

Problema era probabil ca nu erau posturi ''by others'' big grin
Si da ''You welcome anytime!''

| R0MW4LD a răspuns:

O sa-ti fac un comment (test) la pagina undeva si sa-mi spui daca iti apare sau nu.