| Andree_1388 a întrebat:

Ajutor! Ce inseamna daca un baiat imi spune ca ce va urma va ramane intre noi, iar apoi ma musca de buza de mai multe ori? Si daca pe langa asta refuza sa ne sarutam?sad

Răspuns Câştigător
| jolie_9206 a răspuns:

Draga Andree, acest baiat pare foarte nehotarat/neserios.Ar trebui sa discuti cu el si sa ii explici care este parerea ta. Daca nu treci prin aceste lucruri nu esti omstraight face Acest tip a avut multe prietene? le schimba ca pe sosete? cum s-a intamplat sau cu ce ocazie s-a intamplat acest lucru? DAca voi sunteti buni prieteni,lucrurile se vor clarifica. DAca il placi, LUPTA pentru el.
Iti doresc o viata minunata, sa ai parte de tot ce e mai frumos in viata si sper ca nu suferi daca el este un mitocan si isi bate joc de sentimentele tale! Succes in viata draguto!
PS:ai nume pa trend
>big grin

3 răspunsuri:
| claudiu_7386 a răspuns:

Lasa-l!

| fLrYdzstr a răspuns:

Profita de tine rolling on the floor

| W4rK0 a răspuns:

Depinde,poate e doar asa sa=ti arate cat de mult te iubeste sau doar se foloseste de tine, sunt multe variante.