| soare_1895 a întrebat:

Ajutor:D
Ad vrea sa ma fac pe picioare cu zahar
ca in filmuletul de mai jos
http://www.youtube.com/watch?v=RK0TOZoAp-8
Dar imi este teribil de frica ca o sa ma doara
A incercat cineva? DOare tare?
Dau fundita!:((

6 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Daca nu spuneai tu nu stiam ca ala e zahar rolling on the floor lolstraight face
N-am incercat nici nu vreau doare \m/

| shtephie a răspuns:

Fa-te la cosmetica cu cearawinking

| luciana200972 a răspuns:

Nu cred ca a-si incerca acasa pentru prima data, totusi o sa vad dc gasesc un salon unde se foloseste

Răspuns utilizator avertizat
| Dede_1899 a răspuns:

Ar fi mult mai igienic si mai usor sa iti iei benzi de ceara(de la veet sunt bune:X). Nu inteleg la ce bun atata mizerie daca iti poti lua niste benzi de ceara rece le incalzesti, aplici de cate ori se poate stergi si le arunci? La faza asta cu zaharul trebuie sa il topesti si sa si astepti sa se raceasca (dar nu prea mult ) sa il poti aplica. Cu benzi e mai rapid si mai igienic! Succes!

| Aysa19 a răspuns:

Imi imaginez ca nu doare asa tare!

Incearca linistita ceara e mai dureroasa deci:*

Nuti fie frica! CURAJlove struck