| Aisha_8992 a întrebat:

AJUTOR! DAU FUNDA
Cea mai buna prietena a mea a plecat pentru 3 saptamana in Italia. A spus ca acolo nu are net si nu o sa putem vorbii.(nici la telefon)
Stiam de mult ca sunt oarecum dependenta de ea dar acum mi s-a confirmat. Ma simt f prost, sunt o fire mai sensibila si cred ca o sa cad intr. o depresie in urmatoarele zile. Orice as face simt ca imi lipseste ceva, nu pot sa nu ma gandesc la ea. Ce sa fac sa supravietuiesc? Simt ca o sa mor. Chiar daca as iesi cu alti prieteni sau colegi nu e acelasi lucru... mi. e f dor de ea si nu au trecut decat 2 zile...
PLS HELP

2 răspunsuri:
| rainb0w a răspuns:

O sa supravietuiesti. oh go on

| Aisha_8992 explică:

Nu ma prea ajutistraight face