| Danielaaa22 a întrebat:

Ajutor! Peste 2 luni am majoratul. Nu stiu exact daca il voi face acasa sau la local. Indiferent de loc, la primirea invitatilor, voi avea o agenda in care acestia imi vor scrie o amintire. Intrebarea este urmatoarea: La inceput sa scriu ceva? sau sa o las asa simpla?

Răspuns Câştigător
| deliaG a răspuns:

Poti sa scrii pe prima pagina ceva asa mai interesant. ceva legat de prieteni sau de amintiribig grin Funda?smug

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ciudata idee, dar interesanta.

sa o faci si mai interesanta mai fa o agenda sa scrie si la sfarsit dupa ce au ceva bautura la bord.