| GeoGForce a întrebat:

Ajutor TPU! Sunt disperat, distrus, nervos...deci azi m-am tuns periuta adica in fata am parul mai mare putin dar nu caston, dar arat groanic iar maine toti colegii vor rade de mine pentru. Ca eu aveam plete si mi se spunea Justin Beber pana azi...arat ingrozitor si incep sa plang cand a uit in oglinda dar ce pot face? Orice poate o solutie sa imi creasca parul ceva uleiuri nu stiu funda dar va rog ajutati-ma crying

4 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin, in cateva saptamani va creste cat de cat si se va aranja mai bine parul tau. Citeste aici mai multe:

http://www.tratamente-par.ro/......ulei-ricin

| TheAce a răspuns:

Va creste in 3 saptamani la nivel de ''freza''. Pana atunci poti purta o sapca.

| rapforlife a răspuns:

Nu dispera laughing
JB e o insulta mai mare decat crezi laughing

| Damilaptic a răspuns:

Pai sa rada de tine trebuia sa-i zici la aia sa te tunda ca si cum ai fi fost tuns acum 2 saptamani