| Micuţa a întrebat:

Ajutor, va rog. Mi-a disparut semnalul de la telefon. Oriunde as merge scrie: " Numai apeluri de urgenta". Am Samsung Galaxy Ace. Am scos cartela si l-am bagat iarasi, dar tot nu merge. AJUTORRR!

7 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Cartela este uzată? Poate s-a demagnetizat.
Încearcă cu o altă cartelă şi vezi dacă persistă problema. Aşa îţi poţi da seara dacă problema ţine de cartelă sau telefon.

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru AdiSR):

Are dreptate Adi incearca cu alta cartela si vezi:*

| Gesara a răspuns:

Nu a disparut semnalul ...lol.Ai cod pin nu l-ai accesat si nu te lasa sa suni.straight face

| Micuţa explică (pentru Gesara):

L-am accesat, relax.batting eyelashes

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Svimbati telefonul laughing

| Alexandra20Fl a răspuns:

Am aceias probleme...ti-ai rezolvato?sad... daca da spune`mi si mie te rog mult

| Micuţa explică (pentru Alexandra20Fl):

Da, am reusit sa o rezolv! Du-te la Orange si vei primi o cartela noua. Succes!