| Micuţa a întrebat:

Ajutor, va rog. Mi-a disparut semnalul de la telefon. Oriunde as merge scrie: " Numai apeluri de urgenta". Am Samsung Galaxy Ace. Am scos cartela si l-am bagat iarasi, dar tot nu merge. AJUTORRR! :-s

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Julyett a răspuns:

Poate sa fie de la retea sau in cel mai rau caz, poate sa fie cartela de vina.chiar azi am avut si eu aceasta problema, mi-a disparut semnalul si apoi in orice tel bagam cartela nu o citea.

| Micuţa explică (pentru Julyett):

Si care a fost solutia?

| Julyett a răspuns (pentru Micuţa):

Am fost la compania de telefonie la ei si mi -au schimbat cartela.mi-au dat alta cu acelasi numar.
acum mergehappy

| Eugen_Eugen_1994 a răspuns:

Juliet, ai abonament sau cartela normala?