| AngelOnEarth a întrebat:

Ajutorrrr! Am vazut de dimineata ca mi-a aparut un cos sub piele pe obraz. Am mai avut si stiu ca nu merg scoase si apoi mai raman si urme. As vrea sa stiu daca stiti vreo solutie ca sa il fac sa treaca mai repede pentru ca este foarte inestetic si nu il pot acoperi cu nimic.

2 răspunsuri:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Spala'te cu ceai de musetelhappy cu siguranta te va ajuta foarte mult...

| Josh a răspuns:

Poi spargel ( te va durea putin dar va disparea ) in niciun caz sa nu te dai cu font de ten ca se va duplica happy