| gina09 a întrebat:

ajutorrrrrrr:X:Xlove struck
mi se zbate ochiul stang de azi dimineata in continu doar pleoapa de jos ...care este motivu si ce sa fac?
funda

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu te panica, nu o sa morilaughing este doar ceva ce se intampla de la un nerv, mi s-a intamplat si mie.
Nervul tau are "purici" daca pot sa spun asalaughing si se "scarpina"laughing in fine, deci o sa treaca de la sine, nu e nimic de care sa-ti faci grijiwinking

| Roxxette a răspuns:

Pe asta nu am mai auzito rolling on the floor))

| LittleMissCupcake a răspuns:

Nu este absolut nimic grav. Si mi-e mi se intampla de multe ori si am fost la doctor, iar acesta a spup ca este din lipsa de calciu. Ti-as recomanda sa cumperi Cavit.