| BiaSiAtat a întrebat:

Ajuuutoooor! Sunt disperata! Vreau un regim de slabit dar nu prea dur si sa fie gratis.As vrea sa slabesc de la 43 de kg pana la 39! Se poate? unda pentru solutii si diete de slabit numai nu dure.Multumesc.
Precizez ca am 11 ani!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Se poate.Incearcasa renunti la dulciuri, sucuri si paine si o sa slabesti repede. Esti in crestere, nici nu ai voie sa tii un regim dur. Mult succes!

| cosmin21 a răspuns:

Nu iti recomand, ramai asa cum esti

| andreeagabriela a răspuns:

Nu maca nimica dupa ora sase big grin

| aanndreeaa a răspuns:

Molly nu a zis ca vrea sa slabeasca intre 39 si 43 kgrolling on the floor)
a zis ca vrea sa ajung de la 43 la 39.sa slabeasca 4 kg
Renunta la bauturi carbogazoase, paine, dulciuri si prajeli.Nu manca dupa ora 19:00 :d
fa sport daca poti. daca nu te ajuta si dansul.nu tebuie neaparat sa urmezi cursuri. poti sa dansezi si tu acasa, abdomene si exercitii usoare inainte de culcare:d

| Molly_1835 a răspuns:

Cat?
ai 82 de kg? wow...eu am 11 ani si n`am nici 40

| D3edii a răspuns:

Mananca mai putin la fiecare masa si vreo`.4 mese pe zi si 3 dulcuri!
Sper ca te-am ajutat!happy
Funditzsa?smug

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Eu zic sa ceri parerea unui nutritzionist pentru ca ai o varsta frageda si redu... din mankre dupa ora 18-19 sh mai fara paine si daca ti se face foame manank un mar ca e mult mai sanatoswinking crede'ma ca functzioneaza