| Joker12 a întrebat:

Salut, sunt baiat, 1, 83, 70 kg si eu as vrea sa slabesc. Tin sa precizez ca fac sala de 4 luni si am mai slabit dar eu inca mai vreau. As dori niste metode de slabit rapid daca se poate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dar ai greutatea ideală! Normal dacă ai o masă musculară mai dezvoltată, mai trebuie să ai câteva kg.în plus!

| Cosmin86 a răspuns:

Scade cantitatea de carbohidrati si de grasimi din alimentatie, consuma carbohidrati doar dimineata si inainte de antrenament.

Proteine la fiecare din cele 4-5 mese zilnice.

Daca vrei si mai repede ia un arzator de grasimi, lipo 6 de la nutrex e genial

| shaormaru2000 a răspuns:

Pastilele cu supa de varza. cauta, si incearca. dau rezultate