| Aguşor a întrebat:

Vreau diete de slăbit! Vreau să slăbesc 30 de kg. Cel care îmi dă cele mai multe FUNDĂ.
Precizez că o să mă duc la sport :d happy

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Arunca o privere pe site http://dietadukan.ro/regimul Chiar functioneaza

| Cosmin86 a răspuns:

Sigur, iei diete cu copy/paste si crezi ca asa se face treaba laughing

Apuca-te de sah

| Ironicnαme a răspuns:

Bună, Aguşor!
1. Mănâncă fructe multe - Fructele te ajută la dietă. Vor înlocui carnea grasă, de porc. Te vei simţi mai fresh şi vei putea face un sport.
2. Mănâncă des şi puţin - Asta te va ajuta şi mai mult! Mănâncă supe, fără găluşti. Puneţi mama sau fă-ţi singură o supă de legume, este gustoasă şi merită mâncată. Dar, fără pâine. Dacă te duci la şcoală, puneţi unt sau brânză topită, pe pâine de secară. (Nu are un gust incredibil de bun, dar nu vei muri de foame.)
3. Foarte bine că faci sport, dar trebuie să faci şi acasă în plus. Fă câteva abdomene înainte de culcare.
4. Ai încredere în tine şi niciodată nu spune că nu mai poţi. Atunci când vrei să spui ' Gata, o las baltă. ' trebuie să te gândeşti că vei arăta excelent cu acest regim oribil. Nu vei mai fi ignorată sau nemulţumită de tine. Nu renunţa şi fii puternică.
Sper că ţi-am fost de ajutor şi dacă ai alte nelămuriri, dă-mi un mesaj.
Baftă!