| Sheisshe a întrebat:

ALege`ti si argumentati! Ce vreti sa fiti:Vampir, vrajitor, varcolac, spiridus zana sau trol?
Incep eu, VAMPIR!
Ar fi super sa zbor si sa am mega viteza! Dar si daca cineva ma ataca sa il sperii!
Voi ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| alesone18520 a răspuns:

Is tot eu am uitat sa zic ca te-am gasit
mi-a zis un preten deal tau
am zburat
am simtu mirosului desvoltat si viteza aaaaaaaaaa de nu te faci vampir te fac eu mua hahahahahahahaha sunt nebunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn mua hahahahahahahahah! ai 3 zile sa musti pe cineva altfel te musc eu!

12 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Vampir 100% dar nu unul din filmele cu dracula. unul din filmele twilight

| Sinitar a răspuns:

Eu as alege sa devin vampir, pentru ca atunci cand cineva s`ar lua de mine l`as speria, atunci cand un hot sau "smekerash" s`ar lua de cineva fara pic de aparare l`as pedepsi, si ar fi super sa pot alerga cat doresc si sa fiu foarte agil fara sa obosesc, sa am o putere inimaginabila, si as incerca sa nu imi omor victimele cand ma hranesc, as incerca o dieta cu sange de animalewinking.

| chronoStrix a răspuns:

Vârcolac...
Ăăăă, vârcolacul e ăla de vâră colaci in cuptor, nu?

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Clar vrajitoare, pentru ca as putea sa zbor in fiecare seara cu matura, as putea sa fac vraji si daca ma enerveaza cineva, il transform in broasca big grin

| bubuletsdulshe a răspuns:

Vrajitoareeedevil I`as vrajii pe toti care ma fac sa sufar.

| TipaDePePlaja a răspuns:

Alegeti in cazul asta se scrie legat (daca era "alege-ti unul dintre personaje si argumenteaza", era corect). mi-ar placea sa fiu troll pentru a-i speria pe copii si pe babute (lucru pe care il fac si asa dar ar avea mai mult efect daca a-si fi verde si geboasa), totusi cred ca daca a-si fi troll a-si fi foarte complexata de cum arat thinking Aaah pe cine pacalesc tongue ar fi grozav devil

| Lory_1630 a răspuns:

Vampir,ca unul din filmele Twilight.Sau o vrajitoare.

| ankaakna a răspuns:

Simplu as vrea sa devin vrajitoare deoarece:daca as fi vampir as face rau oamenilor chiar daca nu as vrea, daca as fi varcolac as fi paroasa si atunci cand ploua as mirosii a caine ud, spiridusul si zana sunt prea de copii mici iar daca as fi trol as fi prea urata.Asa ca aca devin vrajitoare nu o sa am de suferit si as putea sa ii fac si pe altii mai fericiti!

| alesone18520 a răspuns:

Eu is vampir! am muscat pe cineva cand eram om, dupa aia m-am transformat in vampir si mi-am cugerit orasul i-am facut pe toti sclavi mei chiar si pe primar haahahahahhaha! sunt tare acum scriu si acum in timp ce scriu zbor prin camera hahaha! imi place sa musc sangele e delicios laughing
musca pe cineva si te faci vampir, apropo dupa ce ai musccat un om sau tea muscat un vampir daca nu bei sange uman in 3 zile moriiiiiiiiiiii cazi jos aaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma dor ochi dela lumina
meo cajut ochelari de soare
calculatoru ma omoara
ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
morrrrrrr! 11 mor! mor! help
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
muaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaa
zzzzzzzz moriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aaaaaaaaaaaaaaaa
nmorrrrrrrrrrr
iaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu auuuuuuuuuuuuuu auuuuuuuuuuuuuuuu
limina ma distruge aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
am plecat intr-o pestera din munti carpati papaaaaaaaaaaa...

| dianawolf5 a răspuns:

Eu varcolac...da sunt! jur!
ia ascultati:am de cand eram mica un semn ca o muscatura, am ochii caprui spre galben, sunt bruneta.si mai este ceva:am unghiile foarte tari si imi cresc repede si sunt intr-un fel "alergica" la argint.
jur pe toti oamenii care au asemanari din astea! jur pe onoarea mea!

| JONNNY a răspuns:

Vampir

| adisorsef a răspuns:

Varcolac pentru ca 1)as fi foarte puternic 2) as fi o creatura cu instinctele dezvoltate 3)is tare si 4)imi plac varcolaci