| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Alege un răspuns câştigător
Daca mi-am luat din partea de sus o mica/mare parte din mustață și inca simt perișorul ăla ascuțit are ceva eu am 14 ani

Are ceva daca mi-am luat-o o singură dată

Am luat-o în glumă și nu vreau să crească după mai deasă și mai neagraa

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Este un mit.
Da, o sa creasca mai deasa si mai neagra DAR nu e ceea ce crezi tu, diferenta nu e asa de mare. Nu o sa ajungi un preot si nici nu o sa ajungi sa ai o barba full, cel putin nu de acum.

Crede-ma, mustata de "fecior" este foarte naspa. Dureaza vreo cateva minute sa o dai jos dupa care o sa arati mult mai bine.
Sa nu-ti fie frica de urmari, nu e mare lucru sa pierzi cateva minute pe saptamana pentru a o rade.