| anonim_4396 a întrebat:

Alege un raspuns castigator
Oare ce se intampla cu mine, parca atunci and vad baieti care arata bine parca imi plac, este vorba de atractie fizica dar imi sta gadul doar la un singur baiat.Simt ceva mai sp0ecial pentru el si nu stiu ce sa fac sa vorbesc cu el, macar prieteni sa fim, ajutati-ma.Cine vrea sa vrbeasca cu mine sa imi dea mesaj pentru ca simt nevoia sa vorbesc cu cineva serios nu asa la vrajeala.

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

E atractie fizica iar la baiatul pe care il placi trebuie sa ii spui asa: orice ce iti voi spune daca vei refuza jura-mi ca vom ramane prieteni si nu te vei schimba iar daca baiatul accepta sa fiti impreuna te rog sa imi dai un mesaj sa stiu si eu daca ama ajutat sau nu iar daca nu a acceptat asta este bine astept mesajul tauhappy

| Maria2466 a răspuns (pentru Roxaname):

Ok iti voi da mesaj, mai intai sa vorbesc putin cu el si sa aflu cate ceva despre el apoi ii voi spune ce simt, e cam greu pentru ca imi este frica de raspuns, uita-te la intrebarile mele si gasesti povestea mea.

| Maria2466 a răspuns (pentru Roxaname):

Am vorbit cu acel baiat si deocamdata e bine. Sper sa ne intelegem bine si poate va fi ceva intre noi.