| Bebeluscha a întrebat:

Alexandra Stan sau Inna? De ce?
Eu o prefer pe Inna pentru ca e mai frumoasa si are mai multe piese decat Alexandra Stan care are vreo 4 sau 5 piese si m`am plictisit mereu la Tv ca Al Stan e in top 100 cu Mr saxobeat sau ceva de genu.Sa mai scoata piese noi ca voce nu pot spune sa nu are deoarece chiar imi place vocea ei dar crede ca o sa mai fie in top mr saxobeat mult timp cred ca la anul n-o sa mai fie aratata la TV prea mult timp.Scuzati greselile de ortografie. A so cine imi argumenteaza primeste funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! mai, fiecare cu preferintele lor, eu asc cu drag ambele si ma bucur pentru ele ca au evoluat in bine si ne mai spala un pic rusinea, important e sa vedem cat vor rezista, cu cat mai mult, cu atat mai bine pentru ele, dar si pentru noi...cred ca asta e mai important, ca se aude de Romania si prin alta prisma.love struck

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mie imi plac amandoua!

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Niciuna. Mie nu îmi place nici de Inna, nici de Alexandra Stan. Mi se pare că vocile lor sunt foarte modificate pe calculator şi melodiile lor mi se par aiurea.
În schimb, îmi place foarte mult de Antonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult de Alexandra Stan pentru cum arata si de Inna pentru cum canta dar nu pot sa spun ca sunt fan al vreuneia.