| BeYourserlf a întrebat:

INNA sau Alexandra STAN? eu o prefer pe Inna voi? funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| adutzz a răspuns:

Nu le admir in mod special pe nici una, dar cred ca daca ar trebui sa aleg atunci inna

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BubuDx a răspuns:

Inna b-)

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Alexandra Stan happy

| kRedhead a răspuns:

Alexandra Stan. De ce? Sunt o grămadă de chestii la Inna. În primul rând, imaginea pe care o are. Ok, în alte ţări poate că are o imagine şi o reputaţie foarte bună, dar atâta timp cât este din oraşul meu şi o cunosc, am dreptul de a comenta. Pentru mine, una, chiar şi pentru alţii, Inna este o piţipoancă, chiar şi paraşută considerată după toate ipostazele nud în care a apărut. Adevărat, are voce frumoasă şi toat emelodiile ei îmi plac, recunosc. Dar a început prost şi na.
Pe de altă parte, Alexandra Stan a început şi continuă exact cu felul ei de a fi: Genul de fată "pisy, sexy şi rea" complet diferit de faptul de a fi paraşută. În al doilea rând, Alexandra Stan este de 100 de ori mai frumoasă decât Inna. Şi chiar, mai bună happy. Nu ştiu ce simţ estetic aveţi voi, dar eu una care sunt pricepută în schiţă, desen şi pictură, văd altfel lucrurile happy.
În concluzie, răspunsul meu final este Alexandra Stan ^^.

| Băscuţă a răspuns:

Alexandra Stan

| Shiva a răspuns:

Urticaria

| vladdd16 a răspuns:

E greu sa alegi.Dar eu cred ca Inna

| Lorryyyy a răspuns:

Inna pentru ca are mai multe melodii

| SoRyNeScku a răspuns:

Alexandra Stan! De Ce? Pentru ca a pornit de jos si singura fara ajutor:X

| xBlueEyes a răspuns:

Alexandra ST/\|\|

| robertbadea69 a răspuns:

Si eu tot pe inna