| Betty18 a întrebat:

All am pus mai demult o intrebare daca se pot sterge intrebarile puse de mine si ati zis ca trebuie sa trimit un email acolo la contact la administrator.am trimis 2 in zile diferite si nu una dupa alta si nu mi-a zis nimeni nimic. oare daca mai trimit email poate sa imi suspendeze contul? cei care mai aprobati intrebari le puteti sterge? ca vreau sa le stergcryingmersi mult.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sterge intrebarile, iar contul iti va fi sters numai daca ai un motiv foarte bun. Doar fiindca asa vrei tu, nu e suficient. Aici e ca in viata: iti asumi intrebarile tale sau pur si simplu fugi si iti abandonezi contul. Gandeste-te ca poiate cineva gaseste raspunsul cautat la o intrebare pusa de tine. De ce s-o stergi?

| Betty18 explică:

Poi ar fi de ajuns si 2 de fapt atatea as vrea dar anumite 2 intrebari, nu oricarebig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu iti poate sterge toate intrebarile, doar 2 3 pentru ca ar fi nedrept pentru cei care teau ajutat.
Asteapta, probabil raluca e in vacanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar nu înțeleg de ce trebuie să le ștergi? Nu avem nimic de învățat din întrebări și răspunsurile oferite?
Nu noi ștergem întrebările, cel mult la aprobăm spre postare (întrebare, răspuns) și asta doar dacă avem în pagina noastră, opțiunea: Modelare de conținut.
Toate întrebările și răspunsurile care nu respectă politica site-ului vor fi șterse de către adminul site-ului, Raluca.
Nu este nevoie să mai trimiți e-mailuri, sigur vor fi citite și vei primi un răspuns în acest sens.
Și încă ceva, nu-ți șterge contul pentru că ai trimis două e-mail-luri.
Citește: termeni și condiții.
Pa, pa.