| Shuellen a întrebat:

Alta problemabig grin...De unde pot sa-mi cumpar o pereche de skateri mov, portocaliu, gri cu negru in patratele si cu niste sireturi in 2 culori, o pereche de blugi roz cu negru in patratele sau o culoare mai aprinsa de blugi si inca ceva care nu am gasit pe nicaieri o esarfa blueat wits' end caut de ceva timp. si mai stau si in calarasicrying poate ma ajutati si ceilalti cu vreun link de unde pot cumpara de pe net:X

7 răspunsuri:
| Shuellen explică:

Prea infricosatorworriedsi nici asa gothic nu vreau ceva mai sa zicem contemporan o simpla pereche de blugi roz ca nu-s o rockeritza prea obsedatalaughing

| Frogie a răspuns:

Http://www.hottopic.com/
Singura problema e ca site-ul nu e romanesc si le primesti dupa foarte mult timp dupa ce ai dat comanda. Dar aici gasesti tot ce iti trebuie. Eu am primit in 3 saptamani un colet. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!

| lunarwolf a răspuns:

Offf...eu am stilul goth. Du-te si tu printr-un office sau humaniac ca sa-ti iei skateri, sau incearca link-urile :
www.bmxmagazim.ro
www.frogs.ro
www.baseshop.ro
www.kingpinshop.ro
www.shop.u-man.ro
www.cubeshop.ro
www.eshop.boardersshop.ro [ daca nu, da pur si simplu eshop.boardersshop.ro ]
www.kickback.ro
www.dropin.ro
www.911.ro
www.mush-room.ro
Esarfa 'blue'... hmm... se gaseste. La Kenvelo, Zara, Reserved, Promod, Mango. vezi si tu firmele de genul asta. Si daca stai in Calarasi, ce? Nu poti veni un week-end in Bucuresti cu mama ta? Gen de Craciun :) Succes si sper ca te-am ajutat!

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

De ce nu incerci la quelle? curierat rapid si totn ce vrei.insa pantaloni sau skateri ar trebui sa incerci la un mall.

| Bteen a răspuns:

Incearca site-ul asta http://bestial.ro poate gasesti ceva. Succes!:)

| Bteen a răspuns:

Altceva nu prea stiu du-te si tu in Hervis, Adidas gasesti skateri sau in Kenvelo gasesti blugi, cat despre sireturi poti sa iti iei 2 perechi diferite si le pui una cu cealalta. Oricum Bafta in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skateuri cauta pe eastbay.com sau u-man.ro,dar nu cred ca vei gasi asa cum vrei tubig grin sunt alte modele simple cred ca mult mai dragute(vans, Dc).
daca incerci sa combini intre ele toate articolele vestimentare pe care le cauti nu stiu daca va iesi o combinatie prea draguta:d no offence