| Scumpika_4892 a întrebat:

Alta problema.deci azi eu si prietena mea cea mai buna am avut chef sa iesim prin oras cu iubiti nostri.si cum ei stau aproape unu de altu am zis ca vin impreuna...amn2 au zis ca vin.pana la urma iubitul prietenei mele nu a imi putut veni si atunci l-am sunat pe iubitul meu(prietenul) sa-i zic ca nu mai vine si celalat baiat.Asta a fost replica lui [Apoi nu mai vin nici eu...no ce sa fac?] eu nu am mai zis nimic.si i-am inkis telefonul in nas.Adica el nu poate veni singur pentru mine. ce dovedeste asta? El ar fi trebuit sa vina oricum ca pentru mine venea nu? M-am inervat foarte tare si nu l-am mai sunat. el nu are minute sa ma sune.si nu stiu ce sa fac? Adica ce credeti ca ar trebui sa fac? Si am facut bine ca i-am inkis in nas?

Funditasad

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey, Buna! nu iti face griji, pentru ca asta nu a insemnat ca el nu vine pentru. tine, doar ca baietii sunt timizi sa fie singuri intre mai multe fete... daac era numai cu tine, venea cu siguranta... adiac gandeste-te un pic raised eyebrows tu mergei in oras cu 2 baieti, numai tu ca fata? raised eyebrows nu! pentru ca ti se parea aiurea. deci gandeste-te un pic si la el si incearca sa il intelegiwinking