| marius_6525 a întrebat:

Am 1.52 sunt baiat si am 14 ani nu stiu dc nu mai cresc in conditiile in care toti barbatii din fam mea au peste 1.75 si femeile peste 1.65

Răspuns Câştigător
| Viuvi a răspuns:

Hey, nu e un motiv de ingrijorare, cel putin nu acum!
Tu esti in crestere... abia acum o sa-ti dai drumu si o sa cresti imediat!
Poti face si sport, eu ti-as recomanda innotul!

5 răspunsuri:
| spyceygirl a răspuns:

Deoarece unii baieti se dezcolta la sfarsitul clasei a8a, o sa vezi c mult ai sa cresti asa deodata...stiu ca acum nu prea e placut pentru tine deoarece prietenii tai probabil sunt mai inalti dar ei s-au inaltat de la sfarsitul clasei a7a...

| mada12 a răspuns:

Nu te ingrijoralaughing O sa crestilaughing o sa ajungi mai mari ca ei...fiecare are un timp in care se dezvolta cel mai repede, poate ca timpul tau va veni mai repede sau mai tarziu.winking

| www a răspuns:

La varsta asta incep baietii sa creasca in general, cum oamenii din familia ta sunt intalti si tu o sa cresti, asteapta numailaughing.

| antonelk a răspuns:

Ai doar 14 ani esti in crestere pisi :*

Mai asteapta sa te vezi pe la 18 ani 1. 80 smug

:X

| sis a răspuns:

Daca ai doar 14 ani ai timp sa cresti. Baietii (sa spun asa) cresc pana la 18 ani. Asa ca in 4 ani o sa cresti destulwinking.