| anonim_4396 a întrebat:

Am 1,70 inaltime si nu stiu ce inaltime ar fi cea ideala happy
ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca esti fata ai inaltimea ideala. happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te simți bine în pielea ta, nu este o măsură exactă!
Sunt mai înaltă decât tine cu trei centimetri, și mai port și tocuri.
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca esti fata trebuie sa ai cu 10kg mai putin decat inaltimea, deci 60kg.
Eu as zice de la 60 in jos, daca ma intelegi ce vreau sa spun, si asta daca esti fata.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Imi cer scuze, am inteles eu gresit.
Ai o inaltime foarte OK.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti foarte bine la inaltimea aia, daca esti fata. Nu e rau nici sa ai 1.80, sa ai craci misto :->

| ale1518 a răspuns:

Esti inalt/a! happy

Eu una zic, ca este inaltimea ideala! big grin

Acum depinde si de kilograme :*