| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Am 1,70 m si 58 kg, greutatea este normala? Ar trebui sa mai slabesc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta si inaltimea ta greutatea poate fi considerata ca fiind apropiata de cea ideala. In concluzie ar fi indicat sa-ti mentii greutatea. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu trebuie să slăbeşti, eşti perfectă. happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai greutate NORMALĂ; iar greutatea ta IDEALĂ ar trebui să fie de 61, 3 kg - vezi linkul :
http://www.dietetik.ro/......calculator

Deci, ai cu vreo 3-4 kg SUB greutatea IDEALĂ; aşa că, NU mai trebuie să slăbeşti DELOC!

Toate cele bune!

| NellieLovett a răspuns:

Stai linistita, e perfect. Oare ma puteti ajuta si pe mine cu intrebarile mele?

| lovecats123 a răspuns:

Si eu am identic cu tine si chiar daca mi-as dori sa ajung la 55 de kg nu pot

| Stoica_Paulica_1995 a răspuns:

Nu,esti normala, nu trebuie sa slabesti