| anitahelju a întrebat:

Hey TPU!:*La 1, 69-1,70 cum vi se pare greutatea de 59 kg? Mie una, imi place foarte mult constitutia corpului meu, este perfect echilibrt doar ca, ca la majoritatea fetelor am putina burtica. Credeti ca ar trebui sa mai slabesc. P.S. Mi-am calculat greutatea ideala si imi spune ca ar trebui sa am 63. ce sa fac? Dau Funda ^^

10 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Oh da!
Am aceleaşi măsuri ca tine.
Eu nu sunt mulţumită!
Şi vreau să slăbesc.
Tu dacă eşti mulţumită de ce pui întrebarea asta cretină?

| Okami23 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lCYWhZOmc3g eu zic ca esti foarte bine, incearca sa faci niste exercitii pentru a arata mai bine

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu e necesar sa slabesti daca tu esti multumita cu corpul pe care il ai. Si e normal la inaltimea pe care o ai tu.

| Spiin a răspuns:

Pai din moment ce esti multumita cu corpul tau, de ce ai vrea sa te ingrasi doar din cauza unui aparat care-ti predica greutatea "ideala"?
Eu zic sa ramai cum esti, ca e foarte ok

| keshaYRY a răspuns:

Nu esti grasa, si nu, nu trebuie sa sabesti. Daca tu esti multumita de corpul tau nu ar trebui sa iti pese de cei din jur. Iti spun din propria experienta. Nu-i nici-o problema insa daca vrei sa mai slabesti. Pentru arderea grasimilor nu trebuie sa renunti neaparat la anumite mancaruri, ci trebuie sa faci sport. Dupa ce faci sport, daca transpiri si nu bei apa, se vor elimina grasimile din corp. Fa cateva abdomene dimineata si seara, putina alergare, si vei slabi sigur. Sper ca te-am ajutat :*

| Ellie123 a răspuns:

Mie mi se pare destul de mult la inaltimea ta

| Mirunutsza a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai, daca ai sub 18 ani si ai inaltimea 1.69-1.70 atunci ai greutatea ideala.'

| Emytza_Emy_1996 a răspuns:

Nu e adevarat! Eu cred ca arati perfect la 59 kg si la 1, 69-1, 70

| Cesaris a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti chiar deloc, dar ce mananci de obicei?

| GeorgiianaC a răspuns:

Exact ca mine! *