| scutestema a întrebat:

Am 1,82 si 58 de kg, eu zic ca sunt slab si chiar asa e...nustiu ce sa fac sa ma ingras,nu vreau masa musculara, vreau sa ma ingras ca dupa aia o sa pot face si masa musculara mai usor.Ce pastile sau alte produse ca sa ma ingras.multumesc

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Nu nu te ingrasa ca dupa aia trebuie sa dai jos grasimea nu faci mai usor muschi daca ai mai multa grasime.Eu acum un an si vreo 3 luni aveam 61 kg.M-am antrenat cu greutati acasa si acum am 74 kg si nu am luat nimic si rezultatele continua sa apara, bineinteles cu un program de antrenament, odihna si nutritie bine puse la punct.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti in crestere