| Verghelet_Adriana_1999 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa imi redecorez camera, nu am idei.
Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Poti sa vopsesti camera cu diferite culori, sa iti faci diferite desene, sa pui pe un perete poze cu persoane importante din viata ta [familie, prieteni.] sa lipsesti diferite forme fosforescente [stelute care lumineaza noaptea, de exemplu] Cum vine Craciunul, poti sa te folosesti de multe lucruri pe care le gasesti in magazine in perioda asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseşte pereţii camerei cu o culoare închisă, iar după ce se usucă, pune pe cineva să-ţi deseneze conturul cu vopsea albă pe perete.

| diavolitadulce a răspuns:

Culori cat mai deschise. te vor bine dispune

| robyionutz a răspuns:

Pai vopsesteti cameara cu culoarea ta preferata pune si niste postere cu diferite celebritati care iti plac.

| MissEllena a răspuns:

Depinde de ce inseamna pentru tine camera ta! La pereti eu as pune un albastru deschis cat despre mobila ceva din lemn mai deschis!